Informační článek o změnách

19. února 2016 v 17:13 | Toki |  Informační články
Zdravím všechny.

Jak už jste si mohli všimnout, přestala jsem přidávat denní články do 365 projektu. Kvůli přestupnému roku by to stejně mělo být spíš 366 projekt, ale budiž. Zjistila jsem, že jsem od své původní idey udělala spíš pravidelný deníček. Což by mi ani tak nevadilo, protože je vhodné k fotce dodat komentář, jenže můj život není tak zajímavý, abych dělala poznatek z každého dne. Začalo mě to nudit, protože jsem si jen každý nudný den říkala, co zrovna vyfotím, abych splnila challenge a už to přestávalo být to pravé.

Zruším tedy tuto rubriku a pokusím se vymyslet něco podobného jen třeba týdenního nebo měsíčního. Taky uvažuji o založení rubriky na Téma týdne od blogu.cz. Nějaká témata tam jsou pěkná na psaní úvahy a mě se takto jen stává, že je vždy prošvihnu.

Budu uvažovat o dalších tvořivějších rubrikách, ale aktuálně zde budou převažovat anime recenze a první dojmy. Pokud by někdo měl nápad, co bych zde mohla zavést, ráda si je přečtu v komentářích.

Uvažovala jsem ještě o foto receptech, ačkoliv by jich nebylo zrovna hafo, ale o pár svých oblíbených jídel bych se mohla podělit. Ale to si ještě nechám projít hlavou...

To by tedy bylo všechno.

Zatím se mějte. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saki Saki | Web | 19. února 2016 v 19:18 | Reagovat

na internetu najdeš plno řůzných challenge, třeba 10 ti denní nebo 30 ti denní a vždycky jsou moc zajímavé. Nebo si tedy vytvoř nějakou svoji. Já teď tvořím témata na svoji Childhood challenge :) a ty určitě taky na něco přijdeš :) ale škoda, že to rušíš, mě se to moc líbilo a ráda jsem četla tvůj "deníček"

2 Azar Azar | Web | 20. února 2016 v 14:17 | Reagovat

Říká se, že život je román, ale asi to není tak, že každý den je zrovna jedna stránka. Co kdybys fotila do deníčku občas v průběhu týdne a o víkendu k tomu vždy něco napsala? Za týden by se vždycky něco našlo, někdy víc, někdy méně, a nebyla bys pod tlakem, že si chceš jít lehnout, ale ještě ten den „nemáš vyfoceno“ :-) To není známka extrémně nudného života, ale normální věc podle mě.

Fotorecepty a téma týdne zní dobře. Nechtěla bys zkusit i třeba nějakou povídku na pokračování nebo fanfikci? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama