|První dojmy| Amagi Brilliant Park

9. února 2016 v 0:17 | Toki |  Anime - první dojmy

Žánr: Drama / Fantasy / Komedie
Počet epizod: 13
Rok vydání: 2014

Hodnoceno po 2. epizodě.

Děj: Kanie byl jako malý chlapec velká hvězda, a tak rozumí zábavnímu průmyslu jako málokdo. Právě díky jeho znalostem si jej dívka Isuzu a princezna Latifah vybraly, aby jako manažer zachránil jejich zábavní park. A tak musí Kanie pozvednout Amagi Brilliant Park a nějak sem nalákat 250 000 lidí během tří měsíců, jinak park bude uzavřen. Navíc Amagi Brilliant Park není jen obyčejné místo, ale je to především útočiště obyvatel z magické dimenze Mapel Land…

Převzato z csfd.czHlavního hrdina je donucen jít na rande se svoji novou spolužačkou Isuzu do zábavního parku Amagi Brilliant Park. Nebylo by na tom nic zvláštního, jenže tento park působí nudně až opuštěně. Kanie zde neshledává ani jednu atrakci zábavnou a to ho vytáčí. Po setkání s manažerkou Latifou se dovídá o magických bytostech, jež park vedou, a které od něj potřebují pomoc. Do tří měsíců musí park získat 250 tisíc návštěvníků nebo ho zavřou a magické bytosti nebudou mít kam jít. Kanie se tedy rozhodne vzít osud zábavního parku do vlastních rukou.


Tohle anime mě po ecchi kousku s názvem Rakudai Kishi no Cavalry velmi nadchlo. Něco takového jsem přesně hledala - sympatický hlavní hrdina, zajímavý námět zábavního parku, kterému hrozí zavření a fajnové komické prvky.

Od anime očekávám, že se Kaniemu nakonec podaří zachránit Amagi park, ačkoliv tipuji, že se bude potýkat s několika problémy, ze strany lidí, kteří chtějí park zavřít nebo ze strany magických bytostí, které v parku pracují. Jsem upřímně zvědavá, zda zde bude i nějaká romantická linka se spolužačkou Isuzu a jak vlastně celé anime zakončí.

Zatím rozhodně mohu doporučit!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama