|První dojmy| Love Live! School Idol Project

24. února 2016 v 15:01 | Toki |  Anime - první dojmy

Žánr: Hudební
Počet epizod: 13
Rok vydání: 2013

Hodnoceno po 2. epizodě.

Děj: Příběh se odehrává na škole Otonokizaka. Hlavní postava Honoku a její spolužačky zjistí, že se má škola za tři roky zavřít. A tak Honoku a její kamarádky napadne ztřeštěný nápad: "Pojďme se stát školními idoly a zachraňme školu!" Podaří se Honoce prosadit tento nápad? Udělá si kamarádky jak mezi mladšími, tak i staršími spolužačkami a vtáhne je do klubu idolů?

Převzato z csfd.czTohle anime mi doporučil jeden můj kamarád. Trochu mě překvapilo, že mi to doporučuje zrovna kluk, ale řekla jsem si, proč to nezkusit. Už kdysi jsem o něm uvažovala.

Hlavní hrdinka Honoka je trochu ztřeštěná dívka, která prvně jedná a pak myslí. Alespoň tak ji po dvou epizodách vidím. Dvě její kamarádky Kotori a Umi se ji snaží držet alespoň trochu nohama na zemi, ale zároveň ji v tom, co dělá, podporují. A tak společně dívky založí skupinu školních idolů a chystají představení s vlastní písní, aby nalákaly nové studenty, a tak jejich školu nezavřeli.

Bála jsem se zprvu, že toto anime bude jako K-on, které jsem po první epizodě vzdala kvůli neschopné hlavní postavě Yui. Líbí se mi, že Honoka není až tak pitomá jako Yui a má tendenci nesedět na zadku a něco dělat. Ačkoliv je někdy možná až moc horlivá.


Zatím se mi seriál opravdu líbí a rozhodně budu koukat dál. Mojí favoritkou se po dvou epizodách stala Umi. Je přesně ten typ dívky, co mám ráda v anime. Je chytrá, přátelská a hlavně jde do všeho s rozvahou, na rozdíl od Honoky. Ale kdo ví… zatím jsem se ještě neseznámila se všemi postavami, a tak nemohu s jistotou říct, že Umi bude můj favorit číslo jedna i po třinácti epizodách.

Doporučuji!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama