|První dojmy| Rakudai Kishi no Cavalry

6. února 2016 v 10:21 | Toki |  Anime - první dojmy

Žánr: Akční / Drama / Fantasy / Romantický
Počet epizod: 12
Rok vydání: 2015

Hodnoceno po 1. epizodě.

Děj: Příběh se točí okolo magických rytířů, uživatelů moderní magie, kteří bojují se zbraní, která je vytvořena z jejich duše. Ikki Kurogane chodí do školy pro magické rytíře, ale sám je tzv. "Nepodařený Rytíř" nebo spíše "Nejhorší", kterému se vůbec nedaří, protože nemá žádné magické schopnosti. Avšak jednoho dne je vyzván na duel Princeznou Stellou, která je známá také jako studentka číslo jedna. Ten, kdo vyhraje duel… bude muset tomu druhému být navěky oddaný.

Převzato z anime.akihabara.czAnime vyprávějící o nejsilnější magické rytířce a zároveň princezně Stelle a o klukovi, kterému se přezdívá nejhorší. Jak se tak v anime stává, tito dva jsou "odsouzeni" k společnému soužití v jednom pokoji. Princezna s charakterem vyhrocené tsundere tento fakt nemůže strpět, a tak se s Ikkim (hlavním hrdinou) domluví na souboji. Kdo vyhraje, bude určovat pravidla v pokoji a kdo prohraje bude navždy otrokem toho druhého.

Jak už to v podobných seriálech bývá, nejslabší porazí nejsilnějšího. V tomhle momentu musím uznat, že boj hlavních hrdinů byl impozantní. Líbily se mi zbraně, které si vyvolali a i schopnost Ikkyho odkoukávat cizí techniky byla nápaditá vzhledem k jeho slabému magickému potenciálu.


Dokonce obvyklá vtipná scéna, při které kluk uvidí dívku nahou (nebo v tomto případě ve spodním prádle), byla originální a pobavila mě.

Ale tím klady končí. Charakter Stelly je tak nehorázně vyhrocený, až se na to nedá dívat. To, že nedokáže vystát nejslabšího po svém boku, bych ještě brala, ale aby po něm požadovala sebevraždu, jen z důvodu, že ji viděl ve spodním prádle je přehnané. I její podmínky pro společné bydlení byly až vlasy trhající.

A závěr, ve kterém si užívala osahávání svého spolubydlícího, když spal, překonal vše. Obzvlášť jsem nepobrala tu jistou euforii v momentě, kdy se dotkla jeho břišních svalů. Tvůrci to samozřejmě podtrhli notnou dávnou ecchi prvků.


Jsem ochotná toho anime nadále zkusit, jelikož jsem celkem zvědavá, co může po příběhové stránce ještě nabídnout. Neviděla jsem navíc ještě všechny postavy, a tak nějak i doufám, že Stella bude časem snesitelnější. Osobně si ale myslím, že to bude jedno z těch typických průměrných ecchi anime.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lokusta Lokusta | Web | 6. února 2016 v 10:43 | Reagovat

Anime rozhodne nebude nič pre mňa. Je to presne ten typ, ktorému sa oblúkom vyhýbam.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama