Day #5 Postava, která ti nebyla vůbec sympatická.

9. března 2016 v 9:47 | Toki
Nestává se mi často, že bych vyloženě našla v seriálu postavu, která by mi kazila dojem z anime, ale dvě nesympatické postavy mě stejnak napadly.

Jako první zmíním Ophiuchuse (Hadonoše) z anime Fairy Tail. V dodatečném arcu, který v manze nebyl, se hvězdní duchové vzbouřili a rozhodli se dosáhnout svobody i za ceny svých životů. Všichni, které Lucy měla tak ráda, prošli proměnou ve své zlé já a nehodlali nadále býti pouhými loutkami. Jelikož tento arc v manze nebyl, tak po vyřešení, duchové ztratili vzpomínky, aby anime mohlo pokračovat opět tam, kde manga navazovala. V této části se právě ukázal samotný 13. klíč v podobě zelenovlasé zdravotní sestřičky s velkou injekční stříkačkou. Mé nesympatie nevznikly z toho, že se jednalo o zápornou postavu, ale že za (skoro) každou větou říkala slovo "denasu". Pětkrát jsem to vydržela, po šesté jsem se s přáteli, se kterými jsme sledovali onen díl, shodla, že je to na zabití. Kdyby se tato postava měla vyskytovat po celou dobu seriálu, asi bych to nevydržela. Z FT bych byla schopna ještě zmínil Ichiyu, který zas neustále říká "Men".
Další postava, která mi přišla na mysl byla Kaga Kouko z anime Golden Time. anime jako samotné bylo celkem zdařilé, když nepočítám ten hrozný konec, ale tato postava mi svým chováním lezla mnohokrát na nervy. Asi jsem nebyla jediná, kdo fandil Rindě-senpai.

Kaga je takový ten typ dívky, co musí za každou cenu dostat, co chce. Nastoupí na stejnou školu, kam i její láska z dětství a milovaného v podstatě uhání. Využívá k tomu samozřejmě i hlavního hrdinu Tadu Banriho, který se hned při prvním dni na nové škole stal jeho kamarádem. Jak už se dá očekávat, Kaga se nakonec zamiluje do Banriho, avšak stále působí jako stíhačka a velmi nepřirozeně. Je pravda, že někde v polovině seriálu vidíme u ní jistý vývoj, ale stejně k ní stále nemám žádné sympatie.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S c a r s S c a r s | Web | 9. března 2016 v 22:40 | Reagovat

Haha, ty ještě sleduješ Fairy Tail? :D Jako já bych se mohla považovat za velkého Fairy Tail fanouška, ale to anime už jednoduše nedávám a skončila jsem právě v okamžiku, kdy se hvězdní duchové začaly bouřit! :D To už prostě nešlo a radši se vrhla na mangu, abych vzápětí zjistila, že celý tento arc je filler. :D Ta postava 13. klíče vypadá už od pohledu dost otravně!

2 Toki Toki | Web | 10. března 2016 v 9:10 | Reagovat

[1]: Upřímně, tím fillerem jsem si nějak prošla, ale už od začátku mi přišel stupidní. Navíc to vyvrcholení s tou amnesii mě dost naštvalo. Duchové měli cítit vinu za to, že napadali Lucy. Arc s Tartarosem ale už byla celkem nuda. Teď jsem najela na Fairy Tail Zero a to se mi celkem po třech dílech líbí. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama