|První dojmy| Fairy Tail Zero

11. března 2016 v 4:50 | Toki |  Anime - první dojmy

Žánr: Akční / Fantasy
Počet epizod: 12
Rok vydání: 2016

Hodnoceno po 1. epizodě.

Děj: Příběh o založení magického cechu Fairy Tail.


Jelikož jsem celkem velký fanda Fairy Tailu, tak mě nemohla minout ani série Fairy Tail Zero, která vypráví o vzniku stejnojmenného cechu. Jak už z anime víme, první zakladatelkou byla Mavis Vermilion se třemi mágy, přičemž jedním z nich byl otec Makarova. Příběh se odehrává na ostrově Tenroujima, na kterém jisté členové Fairy Tailu zamrzli na sedm let díky ochraně první zakladatelky před Acnologií.


První epizoda nám dovolila nahlédnout do života malé Mavis, která po smrti rodičů zůstala v cechu Red Lizard, ve kterém její otec i matka pracovali. Zdejší mistr však využívá Mavis jen na úklid a jediné, o koho se stará je jeho vlastní dcera Zera. Mavis dostane jednoho dne přikázáno donést dceři mistra zapomenutý oběd, jenže na cestě zpět usne pod stromem, a když se za noci vrátí k cechu, zjistí, že zrovna probíhá boj s jiným magickým cechem. Red Lizard skončí vyvražděný. Jediný, kdo přežije, je Mavis a Zera. Od této události uběhne 7 let a ostrov zrovna navštíví tři mágové…

Upřímně zatím se mi příběh zakladatelky cechu líbí a jsem zvědavá na tři cizince, s kterými se tento zázrak stane. Zatím mohu doporučit!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama