|První dojmy| Love Live! School Idol Project 2nd Season

6. března 2016 v 9:55 | Toki |  Anime - první dojmy

Žánr: Drama / Hudební / Komedie
Počet epizod: 13
Rok vydání: 2014

Hodnoceno po 2. epizodě.

Děj: μ`s zprvu možná nedosáhli na vrchol, ale svého snu se dívky nehodlají jen tak vzdát. Začnou na sobě opětovně pracovat, aby překonaly nejen své konkurentky, především sami sebe. Přesto nezapomínají ani proč jejich různorodá skupinka vznikla. Děvčata opětovně budou zažívat krásné, ale také krušnější chvilky, ale s podporou druhých to dokáží překonat. Sledujme nejenom zda-li nakonec μ`s dosáhne Olympu školních idolů, ale též jaký osud čeká celou skupinu až Eri, Niko-chan a Nozomi odmaturují…

Převzato z anime.akihabara.czPo první sérii, která se mi nehorázně líbila, přišla ihned na řadu druhá. Za okny sníh a mráz, takže nezbývalo než si udělat hrnek teplého čaje, zalézt si do peřin a užívat si opětovnou snahu dívek dostat se do Love Live!

Ze začátku se dovídáme, že novou předsedkyní studentské rady se stala Honoka a dalšími členkami jsou Umi a Kotori. Eri, Nozomi a Nico tímto rokem na škole končí, a tak by se rády dívky ještě v této sestavě zúčastnily Love Live, které jim minule nevyšlo. Jenže tentokrát mají stát proti jedničkám A-Rise a navíc se zdá, že Honoka do toho vůbec nechce jít…

Druhá série vhodně začíná tam, kde první skončila. Dívky jsou rozhodnuté vyhrát Love Live a užít si to společně v této sestavě, než třeťačky odejdou. Už na začátku se ale potýkají s problémem, když musí složit novou píseň. Podaří se jim to tentokrát?


Tohle anime mě opravdu nadchlo, jak jsem již psala v recenzi na první sérii a i začátek druhé série mě nezklamal. Naopak mě spíše přesvědčil, že toto anime má stále co nabídnout. Opět musím rozhodně doporučit!

P.S. Nico nico nii!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama